Seznam produktů výrobce Kappa

OUTLET   Výprodej skladu - poslední kousky za super ceny!

Italská značka kvalitního sportovního oblečení. Firma vznikla v Itálii už v roce  1916, k roku  1956 se datuje vznik značky. Společnost označovala výrobky po kontrole kvality  K - Kontroll, aby  poukázala na výbornou kvalitu. V roce  1969 vzniklo logo, během fotografování si modely chtěli odpočinout a posadili se na zem k sobě zády. Silueta, kterou vytvořil jejich stín, posloužila jako inspirace  loga.  Firma produkuje kvalitní sportovní oblečení.

Velikosti uvádíme dle visaček od výrobce, pro lepší orientaci je dobré využít naměřené hodnoty v Parametrech produktu či v převodní Tabulce velikostí. Zároveň Vám rádi  zodpovíme  konkrétní dotazy přes e-mail či telefon.

Vzhledem k odlišnému číslování prosím porovnejte >> >Tabulka velikostí

Firma vznikla v Itálii už v roce  1916, k roku  1956 se datuje vznik značky. Společnost označovala výrobky po kontrole kvality  K - Kontroll, aby  poukázala na výbornou kvalitu. V roce  1969 vzniklo logo, během fotografování si modely chtěli odpočinout a posadili se na zem k sobě zády. Silueta, kterou vytvořil jejich stín, posloužila jako inspirace  loga.  Firma produkuje kvalitní sportovní oblečení.

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.