Seznam produktů výrobce Tom Tailor

OUTLET  I  SECOND HAND  

Výprodej skladu - poslední kousky za super ceny!

Historie oděvní firmy Tom Tailor začíná v roce 1962, kdy v německém Hamburku založil Hansen Heinrich Pünjer společnost Henke&CO. Již od začátku firma vyrábí oblečení pro všechny věkové kategorie. Pro mladé lidi přináší ležérní módu v příjemných barvách, pro generaci středního věku upřednostňuje decentní střihy.

První kolekce oblečení pod značkou Tom Tailor se začala prodávat v roce 1979. Od té doby nabízí po celém světě desítky tisíc obchodů vše od oděvů, prádla či módních doplňků.

Zákazník může kombinovat jednotlivé části outfitu z různých kolekcí a vždy získá atraktivní a originální vzhled. Casual styl pro každodenní nošení je navíc velmi pohodlný a vkusný. Sami tvůrci značky upřednostňují přiměřené užívání módy, které člověku přinese spokojenost bez přehnaného podléhání módním výstřelkům. Móda Tom Tailor, to je výborná kvalita materiálů, střihů i každého detailu.

Velikosti uvádíme dle visaček od výrobce, pro lepší orientaci je dobré využít naměřené hodnoty v Parametrech produktu či v převodní Tabulce velikostí. Zároveň Vám rádi  zodpovíme  konkrétní dotazy přes e-mail či telefon.

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.